Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Банери

Якщо вам потрібен терміновий друк банерів, ціни і якість продукції друкарні «ДрукАрт» вас неодмінно порадують.
Банер виготовляється з високоміцної тканини ( «армованого вінілу»), на яку наноситься повнокольорові зображення. Друк на тканині підвищує стійкість полотна до деформації і розриву.
Особливо популярні сьогодні широкоформатні банери. При їх друку можливе застосування ламінації або лакування, що збільшує стійкість виробів до агресивного впливу зовнішніх факторів.

Терміновий друк банерів Львів – ціна

Ми здійснюємо друк банерів терміново. Наш друкований цех обладнаний найсучаснішим обладнанням, за допомогою якого фахівці компанії «АюПрінт» створюють гарні і якісні зображення, які залучають цільову аудиторію.
Рекламне агентство «АюПрінт» строго слід заявленої ціновій політиці. Маючи можливість скоротити витрати на поліграфію, ми пропонуємо продукцію виключно гідної якості. У нас гнучка система тарифів, крім того, для постійних замовників ми розробили безліч цікавих пропозицій, тому наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що терміновий друк банерів (Львів) буде для них максимально вигідним.
Інші переваги співпраці з нашою компанією:
оперативність виконання замовлень,
ретельно продуманий дизайн банерів,
швидка професійна установка.

Чому варто вибрати друк рекламних банерів

В умовах жорсткої конкуренції для кожного підприємця дуже важлива затребуваність. Банер – один із способів стати впізнаваним. Цей вид реклами має безліч переваг, серед яких:
висока ефективність;
універсальність (можливість розміщення банера не тільки на вулиці, але і в приміщенні);
чудові експлуатаційні властивості: вологостійкість, стійкість до перепадів температур;
презентабельний зовнішній вигляд (сучасний банер здатний зберігати яскравість фарб протягом усього терміну використання);
легкість монтажу;
демократичні ціни;
довгий термін служби (від трьох до п’яти років).
Друк на банерах повинний бути не тільки привабливим, але і якісним, тому виконання цього завдання варто довірити компанії з бездоганною репутацією. За допомогаою рекламного агентства «АюПрінт» потенційні клієнти знайдуть вас швидше!