Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Буклети

Буклет як реклама, друк буклетів Львів

Буклет якщо скласти листівку в два або три рази, то ми отримаємо буклет. Компактна форма, лаконічне вручення рекламного матеріала. Рекламні буклети ідеально підходять для розміщення короткої інформації про Ваше підприємство чи послуги, ефективним інструментом реклами. При невеликому обсязі, буклет несе значне смислове навантаження. Навіть при не великій кількості тексту, буклет, грамотно оформлений з точки зору дизайну і маркетингу, підкреслить всі переваги і виділить сильні сторони вашої компанії.

Друк буклетів – буклет засіб першого контакту

Буклети використовуються в тих випадках, коли по іміджевим міркуванням використання листівок недоречно на виставках, презентаціях, в офісах, іноді буклети роздають поблизу знаходження рекламованого об’єкта. На відміну від листівки, буклет більш компактний і структурований, це дозволяє вмістити більше конкретної інформації.
Найбільш поширені буклети формату А4, “Євробуклет” в складеному вигляді 210 99 мм.

Якісний оперативний друк виготовлення буклетів Львів, створення макетів.

Цифровий друк і виготовлення буклетів виконується нами на лазерному обладнанні. Це дозволяє при незмінній якості виконувати друк значно швидше. Друк виконується на крейдованих паперах, з повнокольоровим з обох або повнокольоровий чорно-білий друк сторін.
Ми не виконуємо фальцювання, буклети виготовляються в листах з обрізкою по контору зображення.
Термін виготовлення 1-2 дні з моменту оплати і затвердження макета.