Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк та запис на дисках

Друк на дисках від 50 штук

Компанія АюПрінт пропонує послуги з нанесення зображення на оптичні носії інформації, а саме друк на дисках, а також виробництво музичних дисків для різних співаків та музичних гуртів з урахуванням вимог замовника.

Корпоративний (фірмовий) CD, DVD елемент фірмового стилю компанії. Це унікальний рекламний засіб використовується для розповсюдження інформації про Вашу компанію. Мультимедіа презентація поєднує в собі функції довідника, буклета, каталогу, проспекту, включає відео- та аудіоматеріали. Не кожен зможе нести з собою великий каталог, а місце для диска знайдеться в будь-якій сумочці.

Фірмовий CD, DVD або CD-візитка використовується для зберігання та переносу інформації всередині компанії, а також для будь-яких виставок, презентацій, зустрічей, семінарів. Компанія АюПрінт пропонує послугу друк на дисках Львів, а також виробництво музичних дисків з урахуванням вимог замовника.

Друк на дисках Львів дозволяє нанести яскраве, оригінальне зображення на CD або DVD. Струменевий фотодрук зображення на CD / DVD дисках – це спосіб друку, який дозволяє наносити зображення з дуже високою роздільною здатністю. Зображення формується безпосередньо на поверхні диска, а не приклеюється до нього, що забезпечує більшу міцність.

Компакт-диски з якісним кольоровим зображенням логотипу вашої компанії відмінно підходить в якості носія рекламних презентацій, каталогів, відеоматеріалів, фотогалерей і багато іншого.

Диск з помітною картинкою не загубиться серед інших. Представляємо вам можливість швидко і якісно оформити друк на дисках від 50 штук. Професійний друк на cd dvd допоможе

  • піднести відеопрезентацію в завершеному відеодруку на CD і DVD дисках
  • гідно прикрасити диск із записом торжества або свята, перетворивши його в шедевр
  • зацікавити аудиторію своїм демо записом
  • представляє партнерам прайс листи і систематизувати корпоративні фото.

Друк на дисках у нашій компанії:

  • відрізняється високою якістю нанесення малюнка і попаданням в колір
  • передає будь-яку палітру фарб
  • чітко відобразить найдрібніші деталі
  • виконується в найкоротший термін.

Корпоративний стиль в дрібницях несе перш за все індивідуальність, забезпечуючи іміджеву підтримку на презентації, виставкі, конференції.