Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на горнятках

Друк на горнятках

  Друк фотографій на горнятах – це широкий вибір оригінальних і якісних подарунків. Скоро Новий рік, а за ним слідує ціла низка свят: Різдво, день Святого Валентина, 23 лютого, 8 березня, травневі свята і так далі. А в усьому цьому різноманітті ще зустрічаються і дні народження рідних, друзів, близьких і колег. Але ж на всі ці свята треба думати, що подарувати близьким людям. Та ще хочеться подарувати щось незвичайне, оригінальне, що запам’ятовується. Ідеальним рішенням у такій ситуації буде горнятко з картинкою, написом або фотографією. А зробити такий оригінальний подарунок можна, звернувшись до нас в компанію. Ми пропонуємо послугу друк на горнятах, друк на чашках та інших предметах – футболках, тарілках, сумках, дисках, ручках та ін.

Такий оригінальний подарунок як горнятко з фотодруком стане не просто сувеніром, але корисною в побуті річчю, користуватися нею можна кожен день, не боячись, що малюнок зітреться або потьмяніє.

Вам напевно незрозуміло, як горнятко на яке нанесена фарба, може бути безпечна? Справа в тому, що при друці використовується спеціальна  фарба. Вона абсолютно нешкідлива для людини. Отже, чекаємо на ваші звернення ;)!

Друк на чашках Львів

Навіть при використанні горнят по кілька разів на день адресат подарунка нічим не ризикує, але в той же час, він постійно буде відчувати Вашу увагу і турботу про нього. Саме по собі горнятко як подарунок нічим не примітне. Але якщо її прикрасити зображенням певної людини, то воно відразу перетвориться в ексклюзивний подарунок. Такі подарунки запам’ятовуються назавжди і невпинно радують того, кому були подаровані.

Таке прекрасне горня – це ідеальний подарунок для коханої людини, при чому, як для чоловіка, так і для жінки. Можна вибрати парні чашки, які разом утворюють серце. Надрукуйте на них фото люблячих один одного людей – і унікальний подарунок готовий! А якщо користуватися горнятком з фото коханої людини на роботі, то і день робочий здасться коротше!

Бабусі й дідусі дуже цінують оригінальність подарунка і його функціонал. Кружка з фотографією улюблених онуків і внучок стане для них ідеальним подарунком. Це подарунок з істинною турботою і любов’ю, а це завжди особливо цінується.

А якщо Ви керуєте якоюсь великою компанією, то чашки з логотипом фірми в якості подарунка – це Ваш недорогий і оригінальний порятунок. Ви можете заохотити Ваших працівників таким подарунком на будь-яке свято, до того ж, це посприяє поширенню імені Вашої компанії.

Друк на горнятах, друк на кружках

Якщо Ви прийшли до висновку, що у Вашій ситуації горня з фотодруком буде ідеальним подарунком, то ласкаво просимо до нас!

Друк на горнятках зразок