Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на конвертах

Друкарня «Аюпрінт» має багатий досвід в дизайнерських розробках конвертів. Виготовленні фірмових конвертів і в кольорового друку на поштових конвертах. Ми створили базовий каталог найбільш  затребуваних типорозмірів: 220х110, 162х229, 229х324, але ви можете запропонувати свій варіант, і ми з задоволенням виконаємо ваше замовлення на виготовлення і друк конвертів.

ДРУК НА КОНВЕРТАХ

 Друкарня «Аюпрінт» пропонує якісне виготовлення конвертів під ваші конкретні потреби.

З появою мобільних телефонів та інтернету традиційне листування практично зникло з життя населення, але конвертів не зменшилося.

Вони просто знайшли собі нове застосування:

  • кольорові конверти для рекламної розсилки;
  • фірмові конверти з уже нанесеними реквізитами для ділового листування;
  • під білети в туристичній сфері та авіаперевезеннях і інші.

ДРУК КОНВЕРТІВ З ЛОГОТИПОМ

 Друк фірмових конвертів з логотипом компанії дуже затребувані. Таким способом багато підприємств відправляють офіційні повідомлення акціонерам, партнерам і своїм клієнтам. Виконати друк фірмових конвертів з логотипом компанії можна двома способами:

  • замовити виготовлення конверта повного циклу: дизайн, макет, друк, складання;
  • виконати друк на готовій продукції, тобто нанесення вашого логотипу та іншої необхідної інформації на вже готовий конверт.

Другий варіант, безсумнівно, більше відповідає запиту: дешево і терміново. Виконати кольоровий друк або друк адресу на готових поштових конвертах простіше. Це зажадає на порядок менше часу на замовлення, і як екстрений варіант буде цілком доречний.