Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на магнітах

Друкарський салон “АюПрінт” пропонує різні варіанти виготовлення магнітів з вашими фотографіями, різних розмірів.

Ми виготовляємо не тільки унікальні фотомагніти, але і готові запропонувати рекламні сувенірні магніти для корпоративних замовників. Рекламний магнітик з вашою інформацією – невеликий, недорогий, але дуже ефективний рекламоносій. Йому просто судилося зайняти саме видне місце в офісі, магазині, кухні та інших місцях. Вашу рекламу бачитимуть по кілька разів на день протягом довгого часу.

У нас ви можете виготовити кілька видів магнітів з вашим зображенням.

Акриловий магніт – виготовлений з безбарвного пластика-акрилу, всередині якого міститься ваше зображення.

Магніти на основі магнітного вінілу – має гнучку і м’яку основу, на яку наноситься повнокольорове зображення, з подальшим ламінуванням, також можливі різні варіанти оформлення, обрізка кутів.

Сьогодні замість нескінченного нагромадження дрібних і різношерстих магнітів з чужою рекламою на Вашому холодильнику, системному блоці комп’ютера та іншій техніці можна розмістити сімейні магніти, виготовлені спеціально для Вас на Ваше замовлення по Вашим улюбленим темам і Вашій фантазії: фотографії – магніти різних розмірів: А4 – формату, А5 – формату , розміром 10 на 15 см або 7,5 см на 10 см. Ваша ідея, Ваш дизайн, і холодильник перетворюється на справжній витвір мистецтва. Це можуть бути професійні портрети або аматорські фотографії з Вашого відпочинку на морі або за кордоном, на дачі або звичайному пікніку на природі. Ваші пам’ятні селфі в будинку, на роботі, на навчанні або на тлі улюбленого міста перетворять Ваш холодильник на кухні в справжній пам’ятний фотоальбом.

Магніти на холодильник це не лише красиво – це відмінний спосіб Вашої реклами. Класичне рішення для досягнення максимальної впізнаваності Вашого бренду і збільшення продажів. Магніти на холодильник – коштують дешево, а працюють довго, іноді роками служать вірою і правдою рекламодавцям. У кожного є холодильник, на який можна помістити рекламний магніт!

А Ваш сейф на роботі, в кабінеті, в офісі перетворюється в тематичний фотоальбом з логотипами Вашої організації і корпоративними фотографіями. Крім того, фотомагніт – недорогий і дуже приємний подарунок друзям і близьким.

Тільки зателефонуйте нам і зробіть замовлення на виготовлення магнітів для Вас. Терміни виготовлення магнітів Вас обов’язково приємно здивують і порадують.