Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на металі

Одним з незвичайних варіантів виготовлення різної сувенірної продукції для бізнесу та прикраси інтер’єру є друк на металі. Використовується абсолютно різнобічно: нанесення зображень і написів на позолочені таблички для дверей, виготовлення висококласної і презентабельною сувенірної продукції, дипломів або навіть візиток. Подібні металеві вироби використовуються на заходах або їх можна використовувати як творчий подарунок. Такий друк є необхідним в численних галузях, наприклад, для виготовлення фірмових бейджів і іншого. Це додає вашій організації серйозності і приналежності до першого класу.

Переваги даних виробів на тлі інших очевидні: друк на металі не боїться ніяких жорстких умов і не втрачає свого виду. На неї не вплине вода, бруд, підвищена температура, промені сонця, вогонь і навіть з плином тривалого часу виріб продовжить виглядати рівно так, як спочатку, не втрачаючи фактуру і колір. З іншим матеріалом знос відбудеться набагато швидше, а зовнішні умови зможуть зіпсувати зовнішній вигляд.

При бажанні замовити друк на металі можна в нашій компанії «Аюпрінт», при цьому є можливість вибрати різні варіанти виготовлення: присутність блиску, текстура, вид металу і інше, адже цей матеріал здатний оброблятися по-різному, і його властивості також будуть відрізнятися. Більш того, на друк на металі ціна аж ніяк не висока і не сильно відрізняється по відношенню до інших матеріалів.

Що стосується якості і властивостей наноситься зображення, то воно повністю відповідає довговічності самої основи – металу. Для друку ми використовуємо сучасні технології, щоб фарби не зношувалися і не втрачали свої якості протягом довгого часу. Кольоровий друк на металі виконується методом сублімації, завдяки чому зображення виглядає реалістично, безліч кольорів дозволяє наносити будь-які об’єкти. Згодом фарба не буде вицвітати, тріскатися або стиратися навіть під зовнішніми впливами або при несприятливих погодних умовах. Саме тому металеві фірмові вироби вважаються самими якісними і користуються великим попитом і популярністю в успішних компаніях.