Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на папках

Друк на папках Львів

Залежно від Ваших потреб в друкованій канцелярії, у нас Ви можете замовити виготовлення папок для паперів і документів, папок на кільцях, з логотипом вашої компанії, для зразків і так далі, практично будь-якого типу і формату і з будь-якого матеріалу.

Ніхто вже не буде сперечатися, що ми з Вами живемо в цифровому світі, де все менше інформації на паперових носіях потрапляє до нас в руки, і тим не менш ще є цілий ряд документів, які нам потрібні в друкованому вигляді. Папка – одна з найдавніших «упаковок» для паперів, документів, окремих листів, фотографій і навіть зразків.

ВИРОБНИЦТВО І ДРУК ПАПОК

Папка вкрай зручна для зберігання друкованих документів. Варто також пам’ятати, що при обміні документами з клієнтами, замовниками, покупцям, папка відразу стає і додатковим рекламним місцем, що нагадує клієнтам про Вас і Вашої компанії. Ми з легкістю можемо розмістити на папці логотип і девіз вашої компанії, контактні дані та адресу сайту, що буде зручним брендовим доповненням папки. При підготовці макета папки потрібно обов’язково пам’ятати:

  • Папка повинна бути зручна як для Вас, так і для Вашого потенційного клієнта. Ми пропонуємо різноманітність форм і колірних рішень для виготовлення папок.
  • Лаконічність і витриманий стиль допоможуть Вам звернути увагу на Вашу фірмову папку. Нанесення логотипу організації на папку, і адреси вашого сайту грамотно виділить її серед інших;
  • Не варто винаходити надто складні і крої для папок, запорука успіху в макеті папки – це простота і зручність;
  • Папка повинна бути зручною, не надто великою і громіздкою.

ФОРМАТ ПАПОК

Залежно від формату і кількості вихідних документів, Вам можуть знадобитися папки різного виду і розміру. Визнаний стандарт – це папка під формат А4, також виготовляють папки А5 формату. Змінюючи товщину корінця, можна робити папки під різну кількість документів, або додатково на клапанах папки додати проріз для візитки.

У нашій друкарні Ви завжди зможете отримати грамотну консультацію по виду, формату та матеріалу, з якого можна виготовити папку. Для цього достатньо зв’язатися з нашими менеджерами і отримати консультацію.

ВИГОТОВЛЕННЯ ПАПОК на замовлення

У нашій компанії Ви зможете в будь-який момент замовити пробний екземпляр папки, ми зможемо вирізати Вам на планшетному плоттері в стислі терміни зразок Вашої майбутньої папки. Так само доступні будь-які оздоблювальні можливості нашого виробництва, Ви можете додатково замовити: ламінацію, тиснення, конгрев, вибірковий лак, заливку поліуретановою смолою елементів на Вашій папці.

У друкарні «Аюпрінт» можна замовити друк самих різних папок А4, А5 і інших нестандартних форматів і форм. Дизайнери нашої компанії розроблять для вас унікальний варіант оформлення з урахуванням всіх ваших побажаннях, а менеджери оперативно розрахують вартість і точні терміни виготовлення.