Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на ручках

Друкарня «Аюпринт» виконає друк на ручках Львів оптом в тиражі від 100 шт.   Атрибути друку на ручках зайвими не бувають!

Друк на ручках Львів

Кулькова ручка – це, мабуть, найдешевший і популярний вид сувенірної продукції. Вона не просто використовується для письма, а й постійно нагадує про Вашу компанію. Її можна подарувати співробітникам, клієнтам і партнерам фірми. Отримати такий подарунок завжди приємно!

Щоб надати більше солідності і респектабельності подарунку, компанія «Аюпринт» виконає нанесення логотипу на ручку. Залежно від матеріалу для перенесення зображення ми можемо використовувати тамподрук, УФ-друк, лазерне гравіювання або шовкографію.

Найпростіший і недорогий варіант – замовити тамподрук на ручках. Ця технологія дозволяє отримувати красиві, чіткі і насичені відбитки практично на будь-якій поверхні – пластик, метал, скло, дерево і ін.

Для дорогих ручок рекомендуємо робити лазерне гравіювання це нанесення відрізняється більш високою вартістю і виглядає більш представницьким.

Друк на ручках від 100 шт 

Ви можете замовити ручки з логотипом і фірмовою символікою в відмінній якості за приємними цінами. Друк на ручках Львів!!

Виконаємо якісний друк, як на звичайних письмових ручках, так і на дорогих подарункових ручках, які буде не соромно подарувати партнерам по бізнесу і найкращим клієнтам компанії.

Для тамподруку використовуються виключно якісні фарби, стійкі до зовнішніх впливів. За бажанням замовника друк можна виконати, як на певній ділянці, так і в декількох місцях.

Ручка з фірмовою символікою і логотипом – це ефективний і недорогий рекламний носій, який буде займатися ненав’язливим просуванням Вашого бізнесу. Сьогодні проста кулькова ручка – це невід’ємний атрибут будь-якої ділової людини, офісу, квартири. Їй часто користуються, і вона завжди під рукою.

До речі, друк на ручках – це давно не надмірність, а всесвітня практика, яка активно застосовується в багатьох розвинених країнах світу. Вони стали елементом корпоративної культури, що підкреслює успішність і респектабельність компанії. Зрозуміло, така фірма росте в очах потенційного клієнта, викликає більше довіри і поваги.

Ви готові зробити хороший подарунок своїм співробітникам, клієнтам і партнерам? Хочете поширити інформацію про компанію? Потрібен недорогий, але ефективний рекламний носій?

Повний асортимент ручок для нанесення Ви можете запитати у наших менеджерів.

Наша творчість для Вашого бізнесу!