Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Друк на світшотах

Світшоти – це модний, нейтральний по стилю одяг, який можуть носити чоловіки і жінки будь-якого віку. Світшоти виготовлені з приємного для тіла, екологічно чистого матеріалу , з внутрішнім бавовняним шаром і зовнішнім шаром під нанесення зображень методом сублімації.

Друк на світшотах Львів , світшоти на замовлення – відмінний подарунок для друга, сучасний атрибут корпоративної культури, пам’ятний сувенір і яскравий спосіб вираження власної індивідуальності. У нас ви можете замовити друк на світшотах з індивідуальним зображенням,  з логотипом вашої компанії, текстом і улюбленим фото. Ми виконуємо замовлення по друку ваших малюнків і написів, а також допомагаємо в розробці принтів для друку на світшотах .

Ми готові виконати як невеликі (від 2-х штук), так і великі оптові замовлення. Всю роботу ми здійснюємо через власне швейне і друковане виробництво, а значить, гарантуємо:

Високу якість

конкурентні ціни

Швидкі терміни

Друк зображення на світшотах виконується в два етапи:

Друк зображення на сублімації папері

Перенесення зображення з паперу на тканину під впливом високих температур

Друк сублімації дозволяє передавати на тканину зображення у високій якості, зберігає яскраві кольори, насичені тони і точні лінії. При сублімації чорнило проникають в структуру тканини так, що стають непомітні на дотик, не змінюють властивостей тканини і її фактури. Друк на світшотах НЕ зблякне і не потьмяніє. Для друку на тканині ми використовуємо абсолютно безпечні чорнила, висока якість яких підтверджена сертифікатами, і преміальний канадський сублімаційний папір.