Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Візитки

Потрібний друк візиток Львів

Правильні візитки: секрети залучення клієнтів

– звертайтеся в АюПрінт! Ми робимо правильні візитки для бізнесу та найкращі дизайнерські візитки для фахівців творчих професій.
Дизайн візитки Львів вам допоможуть зробити наші професіонали або ми можемо роздрукувати візитки по вашому макету.

Найчастіше ми робимо візитки на матовому папері і візиточному картоні, але можемо і на глянцевому паперібудь-якої щільності. При необхідності допоможемо з оригінальними візитками.
Сьогодні, маючи справу з клієнтами, життєво необхідно використовувати всі інструменти сучасного маркетингу для просування власних послуг. Всі ми розуміємо, що візитки дуже рідко беруть для того, щоб зателефонувати на наступний же день і замовити цю послугу. У більшості випадків візитки беруть з ввічливості або щоб ви швидше відстали. Це не призводить безпосередньо до продажу ваших товарів і послуг, тому нам і важливо створити правильну візитку, яка б зачепила клієнта. Причому для звичайного бізнесу і для його творчих напрямків рекомендації різні!

Отже, розглянемо правила створення класичної та креативної візиток:

Інформація та текст для візитки

Розробити успішну візитку не так-то просто. Багато замовників, а слідом за ними і дизайнери, роблять одну і ту ж помилку – перевантажують візитку інформацією і картинками. Однак секретом залучення клієнтів на сьогодні є саме мінімалізм. Ваше головне завдання – залучити потенційного клієнта на контакт! Правильна візитка має тільки такого роду інформацією.
Для класичної візитки цілком достатньо, якщо ви вкажете назву компанії, адресу, контактний телефон та сайт. Якщо візитка особиста, додається прізвище та ім’я, іноді ще й по батькові, а також посаду. Також має бути присутнім вказівку на сферу діяльності: іноді це зрозуміло з назви компанії, слогану в логотипі або адреси сайту, якщо ж ні, можна додати пояснення з 2-5 слів.
Бажано також, щоб візитка була односторонньою – при необхідності на звороті клієнт зможе записати час зустрічі або іншу корисну інформацію.
Це правило ми не використовуємо, тільки якщо ви займаєтеся творчими видами бізнесу. Тоді нам потрібно відразу чимось виділитися з маси конкурентів, привернути увагу і запам’ятатися, а точніше – помістити причини, чому слід звертатися саме до вас! Односторонньою візиткою тут важко обмежитися, тому на звороті можете розмістити інформацію про наявні сертифікати, грамоти, нагороди, перерахувати фішки бізнесу або просто заманюють запрошення. З тим же успіхом можна зробити ставку і на серйозність – тоді залишаються в силі попередні рекомендації.
Деякі з економії або для ефектності на звороті дублюють текст іноземною мовою. Не робіть так, насправді це тільки погіршує загальне враження від візитки.
І ще! Ніколи не виправляйте текст на візитці ручкою, якщо телефон або інші контакти змінилися. Відразу замовляйте нові візитки. Або дописуйте їх якраз на звороті – як би в статусі уточнюючої або додаткової інформації.
Оформлення та дизайн візитки Львів
Правильний дизайн класичної візитки рекомендує обмежитися позначенням фірмового стилю, тобто логотипом і графічними елементами, що повторюються на більшості ваших документів. Якщо ви ще не розробили свій власний фірмовий стиль, радимо не зволікати з цим – адже для клієнтів це ознака вашого професіоналізму і високої якості послуг. Тематичні ж фони на всю поверхню візитки давно вийшли з моди, це виглядає дешево і непрофесійно, за винятком рідкісних випадків.
У шрифтах і кольорах також дотримуйтеся розумних обмежень: не більше двох шрифтів і максимум два-три кольори. Багатство палітри і можливості друку дозволяють сьогодні легко підбирати такі поєднання, щоб створити потрібний настрій і асоціації у споживача.

Друк візитки для нестандартного бізнесу повинні відрізнятися відповідної оригінальністю оформлення, наявністю тематичних фішок. Можливе використання об’ємної фарби, лаку, прозорих або кольорових.

Пластикові візитки друк Львів

Пластикові візитки мають розмір 85х55 мм, а кути скругляются радіусом 3 мм. Це самий довговічний вид візиток. Пластиковим візитокам не страшна ні вода, ні сніг, ні стирання. Пластикова візитка завжди має охайний вигляд і читають зміст.

Зразки візиток всіх розмірів представлені в офісі нашої друкарні.

Макет візитки Львів

Створення візиток починається з макета візитки – файлу на електронному носії, зробленого в програмі для роботи з графікою (Corel або Adobe). Цей файл містить образ майбутніх візиток, які необхідно роздрукувати. Готовий макет візитки відправляється в друк, після чого візитки нарізаються в кінцевий розмір. Зразки візиток різного дизайну можна побачити в офісі нашої друкарні.

Якщо Ви вперше замовляєте візитки і у Вас немає макета – наші дизайнери створять варіант візитної картки відповідає Вашим побажанням в найкоротші терміни, можливо, у Вашій присутності. Якщо раніше Ви вже замовляли візитки в іншій друкарні і у Вас не залишилося макета, але зате є останній екземпляр від минулого тиражу, ми зможемо повторити дизайн Вашої візитки і виготовити їх знову. В цьому випадку дизайнеру належить робота з відновлення макета візитки.

Якщо у Вас є макет візитки, то нам залишається лише перевірити його на відповідність технічним вимогам, підготувати до друку і через кілька хвилин (годин або днів – залежить від макета, тиражу, матеріалу і завантаження виробництва) Ви станете володарем партії нових візиток.

Якщо Ви вже замовляли візитки в нашій друкарні, то Вам достатньо підняти трубку телефону, зателефонувати нам і замовити потрібну кількість візитних карток. Менеджер повідомить Вам, коли можна забрати, а заодно і оплатити Ваші візитки Львів.