Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Дизайнерські послуги

Сьогодні якісною можна назвати тільки яскраву і барвисту рекламну поліграфію, яка готова вразити глядача своїм креативом. Провести друк великої партії візиток, календарів, плакатів або буклетів можна тільки при наявності хорошого макета – зразка, створеного талановитим і досвідченим дизайнером. Якщо Ви потребуєте якісної поліграфії, то таких фахівців Ви знайдете у компанії «Аюпрінт».

Що необхідно для створення якісного макета?

Успішна реклама у вигляді поліграфічної продукції не може спиратися лише на креатив або оригінальність. Дуже важливо не забувати про перевірених роками найбільш успішних прийомах або навіть традиціях. Те, що дійсно впливає на психологію потенційних споживачів, вже придумано, але завдання виділитися серед конкурентів, випередити їх, переманити покупців або клієнтів може бути вирішена тільки із застосуванням нових форм і засобів вираження основного рекламного посилання.

Щоб залишатися «в тренді» рекламного бізнесу, фахівці компанії «Аюпрінт» прагнуть використовувати свій великий досвід, не забуваючи про відстеження новітніх тенденцій і напрямків, що стосуються світу реклами. Ми знаємо, як повинен виглядати поліграфічний продукт, розрахований на ту чи іншу категорію споживачів, тому до нас звертаються замовники самих різних сфер і масштабів діяльності.

Дизайн поліграфії Львів, який Ви можете замовити у нас

Ми розробляємо оригінал-макети будь-якої складності і будь-яких видів. Яскравий і привертаючий дизайн поліграфії, втілені зразки згодом можна використовувати для друку:

 • візиток,
 • календарів,
 • плакатів,
 • каталогів,
 • брошур,
 • листівок,
 • запрошень.

Макет може бути створений в нашій компанії в присутності замовника, з застосуванням його напрацювань, зразків, шаблонів і з урахуванням будь-яких побажань. Можлива і розробка макета «з нуля» – з використанням талантів і фантазії наших дизайнерів. При необхідності робота може зводитися до редагування вже наявного шаблону: додавання нових зображень, фотографій, тексту і т. Д.

Компанія «Аюпрінт» має в своєму розпорядженні усе необхідне обладнання і матеріали для створення по-справжньому оригінальної і конкурентоспроможної продукції. Ми гарантуємо оперативну верстку друкованої продукції, її барвисте оформлення і готові працювати із замовленнями будь-якого обсягу.

Повний цикл

Наші послуги можуть включати розробку дизайну поліграфії (створення макета), його подальше тиражування і друкарську обробку – повний цикл робіт з розробки та виготовлення рекламної поліграфії. Верстка макета – перший і найголовніший етап в роботі, оскільки саме він визначить кінцевий успіх. На виході Ви отримаєте високоякісні флаєри, календарі, листівки, каталоги або брошури, які будуть надруковані будь-яким обраним Вами способом.

Зовнішня реклама

Наша компанія не обмежується створенням класичної поліграфічної продукції, тому наші клієнти мають можливість замовляти:

 • широкоформатні плакати,
 • великоформатні банерні розтяжки,
 • наклейки на транспорт,
 • рекламні пілони,
 • вивіски та ін.

Все це може стати складовими частинами великого рекламного проекту, який ми готові розробити «з нуля», починаючи зі створення ідеї, розробки дизайну зовнішньої реклами і закінчуючи його втіленням у вигляді якісного поліграфічного друку!