Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Наша команда

Центр друку “АюПрінт” надає поліграфічні послуги та займається друком зображень на  пластік, різний текстиль і сувенірну продукцію!  А саме  друк на  футболках,  на горнятках, друк на дисках та магнітах і т. д. Для друку високої якості в нашій студії застосовуються перевірені способи друку, використовується сучасне обладнання. У нас ви можете замовити будь яку поліграфічну послугу, друк на футболках з унікальним малюнком, з логотипом компанії і багато іншого. Величезний вибір сувенірної продукції не застане вас зненацька напередодні дня народження або корпоративного свята, поліграфія Львів та друк займає небагато часу! Втіленням вашої ідеї займуться наші досвідчені дизайнери. Особливо вигідні умови ми пропонуємо оптовим замовникам.

Маючи великий досвід ми забезпечуємо високу якість в найкоротші терміни, наші технології друку пройшли тест драйв в житті наших клієнтів і нас самих.

Поліграфія “АюПрінт” відкрита для вас  пн-пт з 10:00 до 18:00 . (обід з 14.00 по 15.00)

«АюПрінт» пропонує друк Львів на замовлення будь якої продукції: фотографій, логотипів, малюнків. Практичний і оригінальний подарунок зробити близьким або навіть собі просто: зверніться до наших професіоналів поліграфії!

Друк Львів – напрямки діяльності друкарні

Центральна друкарня може виконати поліграфічні роботи будь-якої складності. Перелік пропонованих послуг великий, від допомоги дизайнерів в початковій розробці проекту, до після друкарської обробки тощо. У нас великий цех для після друкарських робіт: тиснення, конгрев, шовкографія, вирубка, збірка, брошурування, згини…

Сучасне обладнання і досвідчений персонал дозволяють нам витрачати мінімум часу на проведення робіт.

Структура управління та виробництва друкарні спрямовані на вирішення завдань, обмежених у часі. До нас звертаються, коли дієвість друку прямо залежить від своєчасності її випуску.

Сувенірна  поліграфія – наше кредо!

Свій парк машин по друку на різних поверхнях!

Повний цикл робіт, від дизайну до готового продукту.

Поліграфія Львів ціна

На відміну від деяких друкарень, наші ціни на  продукцію не розраховані виключно  на заможних клієнтів. Вони демократичні і цілком порівнянні з розцінками на аналогічну діяльність не тільки у Львові, але і на всій Україні. Ретельне виконання завдання – не ексклюзивна пропозиція для обраного, а звичайне відношення до справи, що впроваджується  нашою друкарнею!

Ціна на друк та після друкарська обробка залежить від виробничих витрат, кількості та складності замовлення. Застосування енергозберігаючих технологій, оптимізація технологічних процесів дозволяють компанії підтримувати привабливу вартість послуг. Вартість же на  терміновий друк буде з націнкою всього у 15-20%.