Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Календарі

Календар – обов’язковий атрибут будь-якого офісу. Реклама, розміщена на календарі про ваш продукт, буде цілий рік нагадувати вашим партнерам про вас. Виготовлення та друк календарів – одна з найскладніших процедур в поліграфії. Популярними вважаються трьохблочні квартальні настінні та календарі-будиночки. Також ми пропонуємо вам виготовлення кишенькових, ригельних, настільних перекидних календарів в найкоротші терміни і за розумною ціною.

Друк кишенькових каленадарів Львів

Кишенькові календарики – календарі, які поміщаються в кишеню. Реклама на зворотному боці кишенькового календаря вважається однією з найефективніших. Друк – не єдиний етап виробництва цього продукту. Після нанесення зображення, календарики покривають спеціальною плівкою, а потім нарізають і заокруглюють кути. За допомогою офсетних машин ми друкуємо великі тиражі календариків, а цифровий спосіб дозволяє виготовляти продукцію від 1 екземпляра.
Календарі з вашим логотипом
Наша друкарня спеціалізується на нанесенні логотипів на календарі або будь-яку іншу продукцію. Брендована друкована продукція і всілякі вироби, оформлені в вашому фірмовому стилі (це можуть бути наприклад, навіть диктофони і флеш-карти) є ефективним рекламним інструментом і відмінним корпоративним сувеніром. Такі подарунки вручають клієнтам і партнерам до свят або просто при їх черговому зверненні до вашої компанії. Це приємний знак уваги, який простимулює їх продовжувати співпрацю з вами.

Володіючи широким спектром обладнання для нанесення логотипу на різні матеріали, ми пропонуємо вам нанесення від 1 екземпляра.
Замовити календар
Ви все ще не вирішили, чи будете ви замовляти календарі своїм партнерам по бізнесу? Зателефонуйте нам, і ми зробимо вам пропозицію, виходячи з вашого бюджету. Ви можете самостійно вибрати тип паперу, спосіб післядрукарської обробки для декору та захисту листів (або відмовитися від додаткового оформлення з метою економії). Цифровий спосіб друку дозволить зробити кілька індивідуальних календарів, а офсетний гарантує виробництво практично будь-якого тиражу, в тому числі великого, для масової рекламної роздачі, розсилки всім клієнтам.

Що робити, коли немає дизайну?

У нашій організації завжди з радістю запропонують розробити дизайн для вашої листівки, буклета, пакета, блокнота, щоденника, каталогу. Де замовити календар з фотографіями? Все ще думаєте, де замовити календар з фотографіями? Не думайте, а телефонуйте нам.