Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Каталоги та брошури

Бізнес неможливий без багатосторінкової поліграфічної продукції. Брошури, рекламні буклети, каталоги, фірмові журнали – все це необхідно для ведення успішного бізнесу. Подібна друкована продукція дозволяє краще і повніше розкрити компанію під час презентації, переговорів, рекламних кампаній, а також нагадати про вас потенційним клієнтам і партнерам.

Друк каталогів Львів, друк прайсів

Друк каталогів, журналів, рекламних буклетів, друк брошур ви можете замовити в нашій друкарні «Аюпрінт». При цьому ви отримуєте гарантовано якісну друковану продукцію, виготовлену в точні терміни на сучасному професійному обладнанні. Також при створенні продукції ми можемо запропонувати супутні послуги, такі як: дизайн, , додрукарська підготовка, післядрукарська обробка.
Виробництво друкованої продукції в нашій друкарні здійснюється офсетним способом. Ми використовуємо папір різної щільності, а також застосовуємо різні методи скріплення готової продукції, в залежності від того, що вам необхідно – об’ємний каталог або невелика брошура. При друці багатосторінковій продукції ви зможете також отримати послуги з її обробки і післядрукарської обробці в одному місці. Замовляючи друк журналів, каталогів, рекламних буклетів, брошур у нас, ви зможете вибрати необхідний і зручний для вас метод кріплення продукції – клеєм, пружиною або скобою.
У нашій друкарні для унікальності вашого каталогу або брошури ви зможете замовити спосіб обробки: УФ-лакування (вибіркове, суцільне, з ефектами), тиснення (блинтовое, фольгою, конгревне), вирубка форм будь-якої складності, вклейка і вставка додаткових матеріалів, ламінування.
Замовляючи друк брошур Львів, каталогів, журналів, рекламних буклетів у нас, ви отримуєте якісну поліграфічну продукцію, яка неодмінно допоможе вам у просуванні вашого бізнесу.