Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Офсетний друк

Офсетний друк – вже традиційний метод друку, що дозволяє отримувати поліграфічну продукцію без особливих обмежень якості і технічних характеристик. Офсетний друк вирішує основний обсяг завдань сучасної поліграфії, її переваги проявляються в багатобарвному і чорно-білому друку, в будь-яких тиражах, крім малих.

Основні недоліки офсетного методу такі:

  • Складність і дорожнеча високоякісної апаратури і обладнання
  • Витрати часу на підготовку форм і коригування параметрів друку по пробним відбитках.

Всі інші показники і характеристики можна віднести до достоїнств. Перш за все – це здатність забезпечити чималі тиражі без втрат якості. Надруковані матеріали потрібні скрізь – для виготовлення «малих форм» і друку журналів і книг. Поряд з цифровим друком офсет забезпечує напівтонові репродукції – з чергуванням різних тонів будь-якого кольору.

Вартість офсетного друку перевищує номінальну вартість решти видів тільки при малих тиражах, коли вартість розробки форми залишається істотною в порівнянні із загальною вартістю тиражу. Однак при великих тиражах, особливо великих тиражах складних багатобарвних зображень вартість одиниці продукції стає все менше і менше в порівнянні з вартістю відбитків в інших технологіях.

Офсетний друк ефективний для будь-яких видів тексту і зображень. Саме офсетним способом вигідно друкувати каталоги, буклети, журнали – будь-які матеріали, де текст і напівтонові зображення поєднуються один з одним. Технологія офсетного друку та параметри сучасних офсетних машин не мають істотних обмежень по виду і параметрам паперу. Ця техніка дозволяє друкувати прості недорогі відбитки на звичайному офісному папері і високоякісні фотографії на тонкому крейдованому папері глянцевих журналів.

Якщо потрібно отримати друкарську продукцію з найкращим поєднанням показників і характеристик, то потрібен офсет.