Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Оракали

У повсякденному житті, друк на плівці Оракал застосовують в дуже широкому спектрі. Даний вид плівки використовують для створення зовнішньої реклами і високоякісних рекламних зображенях.

Дана плівка застосовується (в більшості випадків) як зовнішня реклама. Оракал використовується для виготовлення таких видів рекламної продукції:

  • вивіски;
  • брендування транспорту;
  • брендування вашої продукції;
  • виробництво етикеток, стікерів;
  • оформлення вітрин;
  • при створенні рекламних стендів і табличок, які також можуть нести інформацію про вашу фірму;
  • вивіски і штендери.

Плівка оракал – м’яка поліхлорвінілова плівка з блискучою або матовою поверхнею, іншими словами – самоклеюча кольорова плівка, яку ще іноді називають «самоклейка».

Даний друк виконується на плоттері, це дає можливість отримувати відбитки шириною до 1600 мм, а довжина є необмеженою. Плюс не забувайте, що існує можливість поклейки встик. Дана можливість дає вам практично нескінченні площею малюнки і рекламні банери. Дозвіл друку може бути до 1440dpi, що дозволить зробити ваше зображення з фотографічною якістю. Адже від цього залежить, як буде виглядати ваша реклама, тобто особа вашої фірми або підприємства.

Плівка оракал може бути вінілова або ПВХ. Вінілова плівка – м’який матеріал з матовою або глянцевою поверхнею, може бути і світловідбиваючою. Вона прекрасно тягнеться, завдяки чому знижується ризик пошкодження вашої реклами. Її зазвичай застосовують для таких видів реклам як: лайтбокси, вивіски, штендери, інформаційні покажчики, обклеювання автомобілів, прикраса стін офісу, виготовлення стікерів і постерів, оформлення між листами скла вітрин або виставкових презентаційних стендів, упаковка товарів.

vitrina oracal

Не забудьте, що ваша реклама повинна бути унікальною, яскравою, що запам’ятовувалася і індивідуальною. Ще плоттерна автоматична порізка дозволяє створювати рекламу і на стеклах, не вимагаючи при цьому повного обклеювання поверхні. Даний підхід може бути цікавий не тільки в якості реклами на склі (вітринах), але і на інших поверхнях. Також є можливість заламінувати вашу рекламну продукцію або зображення на ваш розсуд і бажанням. Звичайно ж, потрібно звертати увагу на якість ОРАКАЛ, характеристики обладнання, та й усіх витратних матеріалів, які будуть застосовуватися для виготовлення саме вашої рекламної продукції.

Ну і, звичайно ж, є можливість застосовувати друк на плівці Оракал в інтер’єрній рекламі. При використанні відмінної передачі кольору, зображення буде виглядати глянсовим, дорогим і яскравим, красивим і незабутнім, що зіграє на користь вашої фірми або підприємства.

Переваги даної реклами очевидні – це і стійкість до несприятливих погодних умов, і можливість нанесення (поклейки) на будь-яку поверхню, і можливість накатки на тверду поверхню,  легкість експлуатації, а також доступність, що саме по собі має досить вагомі підстави для того, щоб скористатися саме оракалом.