Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Пластикові картки

Простими паперовими візитками зараз навряд чи когось здивуєш. Статистика показує, що 2/3 всіх до кого потрапляють в руки паперові візитки, за винятком тих, де знаходяться дані дуже потрібних людей або партнерів, просто викидаються у відро для сміття. То чи варто задуматися, чи потрібно Вам викладати кругленьку суму за тираж візиток, які не будуть нікому потрібні? Інша справа – візитки з пластика. Часто люди за аналогією асоціюють їх з пластиковими дисконтними картами, тому існує велика ймовірність, що і зберігати вони їх будуть в портмоне для банківських і дисконтних карт, а не м’яти в кишені, як візитку з картону.

Виготовлення пластикових карт Львів

Звичайно, варто бути готовим до того, що друк візиток на пластиці обійдеться на порядок дорожче, ніж тираж картонних візиток, проте витрати окупляться сторицею. Якщо у Вас свій бізнес з виробництва будь-яких товарів або послуг, додайте до основних контактних даних на пластиковій візитці інформацію про очікуваної акції або спецпропозиції і можете бути впевнені, що Ви вже зацікавили потенційного покупця, і з дуже малою часткою ймовірності він поспішить позбутися вигідної пропозиції, отриманого завдяки Вашій візитці.

Пластикові візитки в даний час користуються високим попитом серед професіоналів в абсолютно різних сферах. Пластикові візитки до душі як представникам технічних спеціальностей, так і великим підприємцям і представникам творчих професій. А все тому, що візитка з пластика поєднує в собі простоту, лаконічність, стиль і в той же час проводиться з довговічного матеріалу.

Пластикові візитки Львів друк

Пластикові візитки Львів – це не тільки модний і стильний аксесуар, але і довговічний, стійкий до стирання виріб. Повнокольоровий УФ друк на пластиковій основі для візитки дозволяє одержати високу якість зображення, як при фотодруку. При друку візиток із пластику також застосовують метод шовкографії. Стандартні терміни виготовлення подібних візиток 5-7 робочих днів. Можливо термінове виготовлення, але в цьому випадку вартість замовлення збільшується.

Друк з підкладкою необхідна для додання яскравості прозорим пластиковим візиткам. Друк без підкладки підходить для білого пластику.

Виготовлення прозорих візиток

Одним з оригінальних матеріалів для виробництва візиток є прозорий і матовий пластик. За рахунок прозорості або напівпрозорості матеріалу при друку з двох сторін можна домогтися несподіваних спецефектів. Як правило, на пластикових візитках робиться обрізка кутів. Нанесення здійснюється шовкаграфії або УФ-друком.

Як зробити пластикову візитку?

І ось, коли Ви дізналися про численні достоїнства пластикових візиток, виникає цілком передбачуване запитання: де і як замовити пластикові візитки? Компанія «Аюпрінт» пропонує Вам якісне виготовлення пластикових візиток в короткі терміни. В процесі виробництва ми використовуємо високоякісний пластик, застосовуємо метод повнокольорового або чорно-білого УФ-друку або шовкографію, а також додаткові елементи дизайну і після друкарської обробки за Вашим бажанням.