Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Поклейка вітрин

Поклейка авто Львів

Хочете, щоб ваш автомобіль вигідно виділявся з потоку машин? Або намагаєтеся використовувати всі методи просування своєї справи?
Наклейки можуть бути розміщені на будь-якому автотранспорті, корпоративному або індивідуальному. Про вас дізнаються тисячі водіїв і пішоходів. Тільки подумайте, як приємно побачити назву своєї фірми на великому автобусі або елегантному автомобілі.
Зображення, що рухається привертає велику увагу. Кількість потенційних клієнтів, які побачили таку рекламу максимально велика, адже вона з’являється і в таких місцях, де немає ніяких рекламоносіїв.
При цьому наявність корпоративного транспорту – ознака солідності і стабільності фірми.

Вінілові наклейки на авто – це реклама

Вінілові наклейки у Львові – це не просто реклама по місту і області (в залежності від переміщення обраного авто), це доступна реклама, що дозволяє заощадити на оплаті зарплати розповсюджувачам листівок або розклеювачам плакатів.
Крім того, такі наклейки дають вам ряд переваг:
Вони дешевше нанесення малюнка або інформації на авто шляхом аерографії. Використовується спеціальна плівка і ламінація для захисту.
Ви самостійно зможете наклеїти їх на будь-яку поверхню.
Ви завжди зможете їх замінити.
Матеріал на вініловій основі витримує погодні катаклізми без зміни кольору (адже в більшості своїй в їх виготовленні використовувалася УФ друк).
Ваш автомобіль буде під захистом, оскільки він занадто помітний, і навряд чи стане об’єктом викрадення.