Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Цифровий друк

Цифровий друк – простота і оперативність

Спрощено технологію цифрового друку можна порівняти з роботою принтера. Друкує механізм в такій технології з’єднаний безпосередньо з комп’ютером, звідки він бере макет в цифровому вигляді. Всі операції при цифровому друці – електронні. Тут криється секрет оперативності цього методу – для цифрового друку не потрібен оригінал або форма на плівці або іншому матеріалі, немає необхідності в підготовці таких друкованих форм. Ця економія часу частково пояснює невисокий рівень витрат на цифрову поліграфію.

Цифровий друк якісний, а найголовніше – ця якість має багато можливостей настройки і регулювання по всіх параметрах зображення. Вся оперативна поліграфія – це цифровий друк, інакше просто неможливо швидко підготувати до роботи і виконати друк, незалежно від рівня оригіналу. Переваги такого швидкого способу особливо добре проявляються при невеликих тиражах, в межах 300 – 500 примірників.

Обмеження технології цифрового друку пов’язані з форматом – граничні габарити відбитків складають 300 – 400 мм. Швидкість самого процесу друку також невелика, він набагато менший від швидкості роботи хорошої офсетної машини.

Наявність техніки цифрового друку дозволяє нашій компанії вирішити основне завдання – знайти і якісно застосувати найбільш підходящий спосіб реалізувати ідеї замовника. Вибір зазвичай складається з можливостей офсетного і цифрового друку, а для дрібномасштабних видань – і шовкодрук. Можна використовувати інші переваги цифрового методу:

  • Цифрова технологія дозволяє друкувати тираж з необмеженими змінами, нехай навіть в кожному примірнику. Це можуть бути номери примірників або прізвища людей, а можуть бути радикальні зміни всього матеріалу
  • Неоціненна можливість швидкого отримання пробних відбитків і коригування друку за результатами їх аналізу
  • Висока – до 175 l \ in (ліній на дюйм) дозвіл гарантує високу якість
  • Оптимальна, а найчастіше просто невисока вартість друку в поєднанні з високоякісними матеріалами.

Найбільш головні переваги цифрового друку проявляються у вирішенні термінових завдань. Саме такий метод дозволяє вирішувати багато проблем сучасного бізнесу, пов’язані з швидким виробництвом рекламних або презентаційних матеріалів.

Комплексні замовлення, що складаються з поліграфічної продукції різних видів друку, також міцно пов’язані з цифровим методом, оскільки макети і робочі матеріали обробляються комп’ютером. Цифровий друк, як найбільш швидкий метод допомагає знайти або відкоригувати потрібні рішення для всього комплексу завдань.

Цифровий метод радикально спрощує комунікації – повністю готову для друку модель можна передавати на електронних носіях або через інтернет. Замовникам важливо, однак, не переоцінювати можливості цього методу, оскільки технологія цифрового друку не покращує верстку тексту і не покращує якість зображень. Так само, як і для традиційних поліграфічних технологій, матеріали для цифрового друку повинні бути якісними.