Зробіть замовлення прямо зараз Замовити

Запрошення

Друк запрошень Львів

Запрошення – загальне позначення яскравою та індивідуальної поліграфічної продукції, якої може виступати квиток, листівка і інші види виробів. З його допомогою легко створити позитивний імідж майбутньої події, сформувати атмосферу свята і посилити у цільової

Бізнес запрошення Львів друк та виготовлення

До найбільш затребуваних видів запрошень і запрошень, можна віднести:
Бізнес запрошення. Корпоративна зустріч, великий семінар або конференція, будь-яке інше бізнес-подія стане більш відвідуваним зі спеціальними запрошеннями.

Весільні запрошення Львів виготовлення та друк

Весільні запрошення. Персональне запрошення на урочисту подію, зробить його незабутнім у ваших друзів, знайомих, родичів.

VIP запрошення на весілля. Мала партія, двостороння повнокольоровий поліграфічна продукція на щільною, приємною на дотик папері, строго іменне розподіл – все це ексклюзивні запрошення, які стануть вирішальним мотиваційним фактором відвідування вашого заходу для цільової аудиторії.
Формати запрошень і папір
Найбільшим попитом серед розмірами при друку запрошень, вважаються формати А6 і А5, рідше А4 / 3 (для запрошень без згину), а також 20х15, 20х20 і 40х10 сантиметрів для запрошень із згином. Випускаються вони на папері з щільністю не менше 250 г / м2 методом цифрового друку, найчастіше в кольоровому односторонньо або двосторонньому варіантах.